Федеральний суд заблокував і другий міграційний указ Трампа
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Федеральний суд заблокував і другий міграційний указ Трампа

Президент США збирається оскаржувати це рішення у Верховному суді

Федеральний суд заблокував і другий міграційний указ Трампа
Фото Vlad Tchompalov/unsplash

Федеральний суддя штату Гаваї заблокував новий антиміграційний указ президента США Дональда Трампа. Про це повідомляє CNN.

Рішення було прийнято напередодні набуття чинності новим антиміграційним указом по всій країні. Таким чином Федеральний суд запровадив загальнонаціональну заборону на вступ в силу указу президента Дональда Трампа.

Трамп назвав рішення судді «безпрецедентним перевищенням повноважень» і сказав, що доб'ється скасування цього рішення.

Президент пообіцяв дійти, якщо треба буде, до Верховного суду, але добитися виконання свого указу. Також Трамп сказав, що він може повернутися до попереднього указу, який був більш жорстким, і домогтися його виконання.

На початку березня Гаваї стали першим штатом, який звернувся до суду з проханням скасувати нову підписану Трампом заборону. На думку представників штату, заборона на в'їзд порушує конституцію США, оскільки дискримінує людей на підставі їхньої національної приналежності. Крім Гаваїв звернулося ще 5 штатів.

Перший міграційний указ, запроваджений президентом США в січні, скасував окружний суд Сіетла.

Нагадаємо, міграційний указ Дональда Трампа передбачає призупинення в’їзду в США громадян шести країн: Судану, Сирії, Ірану, Лівії, Сомалі і Ємену. З «чорного списку» був виключений Ірак.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло