У сенаті США виступають за посилення санкцій проти Росії

У сенаті США виступають за посилення санкцій проти Росії

Санкції розглядаються як спосіб стримання подальшої російської агресії

У сенаті США виступають за посилення санкцій проти Росії
Фото pixabay.com

Про дебати в Сенаті США стосовно антиросійських санкцій повідомляє «Голос Америки».

«Українці та весь світ розуміють, яку загрозу становить російська агресія. Ми повинні посилити, а не послабити санкції проти Росії. І президент США Дональд Трамп, формуючи політику щодо Росії, зобов'язаний працювати з Конгресом, який добре знає своїх ворогів та їхню поведінку», – заявив американський сенатор-демократ Шаред Браун.

Колега Брауна, сенатор Майк Крейпо вважає, що послаблення санкцій стосовно Росії дасть їй «ліцензію на подальші порушення».

«Рішення послабити чи скасувати санкції було б ознакою слабкості Сполучених Штатів, ─ заявив сенатор Кріс Ван Голлен. ─ Ми повинні не лише не допустити пом’якшення санкцій, навпаки ─ ми повинні рухатись вперед і ввести нові санкції. Ми повинні прийняти закон, який не дозволить президенту США послабити санкції проти Росії», ─ висловив переконання сенатор.

Крім того, Ван Голлен підтримує надання Сполученими Штатами допомоги Україні: «Нам тільки залишилося визначитися із формою цієї допомоги», ─ зазначає він.

Сенатор Хайді Хайткемп закликає дати Росії зрозуміти, що вона несе відповідальність за анексію Криму і втручання в американські вибори: «Ми хочемо надіслати чіткий меседж Росії, і найважливіше, що ми можемо зробити ─ ввести жорсткі заходи за поведінку, яку ми бачили в Криму чи стосовно наших виборів», ─ наголосила вона.

Експерт Фонду захисту демократій Ерік Лорбер вважає, що ефективним кроком у боротьбі з агресією РФ буде відключення російської фінансової системи від американської.

В опозицію сенаторам стала директор програм Центру американської безпеки Елізабет Розенберг, стверджуючи, що введення нових санкцій було б надто агресивним кроком.

«Думаю, існує цілий ряд відповідних кроків, які можна було б розглянути перед тим, як вводити санкції проти Путіна», ─ заявила вона.

Нагадаємо, Сполучені Штати, ЄС та ще деякі країни запровадили економічні санкції щодо Росії навесні 2014 року після анексії Криму і початку військових дій на сході України. Санкційні пакети кілька разів розширювали та посилювали. Востаннє США продовжили санкції проти Росії в березні 2016 року.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло