За Насірова внесли заставу дружина з тестем

За Насірова внесли заставу дружина з тестем

Грошова застава – не відшкодування збитків, а лише запобіжний захід, наголошують у САП

За Насірова внесли заставу дружина з тестем
Роман Насіров
Фото УНIАН

Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) буде забезпечувати всі передбачені законом заходи для належної участі Романа Насірова в досудовому розслідуванні.

Такими словами розпочинається повідомлення, розміщене на офіційній сторінці САП у Facebook.

«Сьогодні дружина та тесть Романа Насірова, який підозрюється у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки) внесли грошову заставу, визначену ухвалою слідчого судді Солом'янського районного суду міста Києва від 7 березня 2017 року в розмірі 100 млн грн на спеціальний рахунок Солом'янського районного суду», – йдеться у повідомленні.

На Романа Насірова одягли електронний браслет та запропонували здати на зберігання до Державної міграційної служби свій паспорт (паспорти) для виїзду за кордон, а також інші документи, що дають право на виїзд та в’їзд в Україну.

Йому також наказали утримуватися від спілкування з іншими підозрюваними у кримінальному провадженні. Наглядати за підозрюваним доручили детективам НАБУ.

7 березня 2017 року Солом’янський райсуд обрав Роману Насірову запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном 60 діб з можливістю внесення застави 100 млн грн, хоча САП просила встановити грошову заставу у розмірі 2 млрд.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло