Терпець урвався: США заговорили про військові дії проти Північної Кореї
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Терпець урвався: США заговорили про військові дії проти Північної Кореї

Таку можливість розглянуть, якщо Пхеньян не скоротить свої програми озброєння

Терпець урвався: США заговорили про військові дії проти Північної Кореї
Фото greatagain.gov

Держсекретар Рекс Тіллерсон заявив у п’ятницю, що Сполучені Штати розглянуть можливість застосування військової сили проти Північної Кореї, якщо та продовжить провокації.Про це повідомляє CNN.

Під час спільної прес-конференції з главою МЗС Японії Фуміо Кісідо держсекретар наголосив, що «стратегічному терпінню» Сполучених Штатів настав кінець.

«Звісно, ми не хочемо, щоб ситуація розвивалася, як військовий конфлікт, але очевидно якщо Північна Корея своїми діями намагається залякати сили Південної Кореї чи наші, тоді наша реакція буде відповідною», ─ сказав Тіллерсон.

Нагадаємо, 7 березня США почали розгортання протиракетної системи THAAD в Південній Кореї у відповідь на випробування Північною Кореєю балістичних ракет.

Однак, такий крок з боку Збройних сил США може посилити конфлікт між Південною Кореєю і Китаєм, який вважає розгортання THAAD порушенням балансу безпеки в регіоні.

Як повідомлялося, 4 березня Північна Корея запустила чотири ракети у бік Японії. Вони впали за 200 морських миль від японського узбережжя.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло