Північна Корея запустила чотири ракети у бік Японії

Північна Корея запустила чотири ракети у бік Японії

Ракети пролетіли 1000 км до Японського моря

Північна Корея запустила чотири балістичні ракети вранці в понеділок, 6 березня. Про це повідомив прем’єр-міністр Японії Сіндзо Абе, який назвав ситуацію «надзвичайно небезпечною», пише CNN.

Військове керівництво Японії, Південної Кореї та США підтвердило, що ракети пролетіли 1000 км до Японського моря, тому цілком могли бути міжконтинентальною зброєю.

Вони упали за 200 миль від узбережжя Японії.

Експерти зазначають, що запуск був очевидно реакцією на спільні військові навчання Південної Кореї та США, які Пхеньян розцінює як загрозу.

«Ми всі побачили жорстокість Північної Кореї стосовно Кім Чен Нама (йдеться про вбивство брата Кім Чен Ира, імовірно, замовлене північнокорейським лідером. ─ ред.), і я можу сказати, що наслідки правління цього режиму, який має ядерну зброю, будуть жахливими», ─ заявив в.о. обов’язків президента Південної Кореї Хван Ґйо Ан.

Нагадаємо, останній запуск балістичної ракети, яка, за заявою Пхеньяна, є новим типом стратегічного озброєння, здатним нести ядерні боєголовки, був здійснений 12 лютого. Як повідомило північнокорейське інформагентство ЦТАК, випробуваннями керував особисто Кім Чен Ин.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло