ЄБРР підвищить рівень інвестицій в Україну в 2017 році
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

ЄБРР підвищить рівень інвестицій в Україну в 2017 році

Банк збирається вкладати кошти в енергетику, харківське метро та портову індустрію

ЄБРР підвищить рівень інвестицій в Україну в 2017 році
Фото УНIАН

Директор Європейського банку реконструкції і розвитку в Україні Шевкі Аджунер розраховує на збільшення інвестицій в 2017 році до 1 млрд євро. Про це він заявив у коментарі агентству «Інтерфакс-Україна» в Києві в понеділок.

Як зазначив посадовець, за попередні два роки інвестиції склали 2,2 млрд євро, що в середньому становить близько 1 млрд євро на рік. «Тому я очікую, що в цьому році ми збільшимо рівень інвестицій до даної суми», ─ сказав Аджунер.

Він уточнив, що в 2016 році інвестиції ЄБРР в Україну становили близько 600 млн євро, причиною цьому стала політична нестабільність в Україні на початку 2016 року.

Однак ситуація на Донбасі більше не повинна вплинути на обсяг інвестицій, тому що банк має досить серйозний портфель для інвестування на 2017 рік, пояснив директор ЄБРР в Україні.

Зокрема, за його словами, ЄБРР у 2017 році збирається інвестувати у будівництво метро в Харкові, розвиток електромереж України, в енергетичну сферу загалом, а також профінансувати кілька проектів, пов'язаних із портовою індустрією в Україні.

За повідомленнями ЗМІ, Європейський банк реконструкції і розвитку у травні відкриє офіс в Одесі, таким чином, завершивши формування таких представницьких офісів в Україні. Це буде четвертий офіс банку в Україні. Три інших працюють у Києві, Львові та Харкові.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло