Укргазбанк оприлюднив офіційне роз’яснення щодо обслуговування коррахунків у доларах

Укргазбанк оприлюднив офіційне роз’яснення щодо обслуговування коррахунків у доларах

У ЗМІ віднедавна поширювалася інформація щодо призупинення банком платежів у доларах США

«Інформація, що поширюється рядом ЗМІ щодо призупинення платежів у доларах США, є некоректною, тенденційно підготованою та стосується виключно клієнтів тих банків,  що не мають прямих кореспондентських рахунків в іноземних фінансових установах, а працюють через ЛОРО-рахунки в Укргазбанку», – йдеться у заяві Укргазбанку, розміщеній 22 березня на сайті фінустанови.

Укргазбанк запевнив своїх клієнтів, що всі їхні платежі (в тому числі в іноземних валютах) продовжують здійснюватися без жодних обмежень та у повному обсязі.

Причиною призупинення обслуговування платежів клієнтів ЛОРО банків-кореспондентів банк називає виключно ініціативу Deutsche Bank Trust Company Americas New York, яка не має жодного стосунку до поточної діяльності та фінансового стану Укргазбанку.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло