Банки

Укргазбанк

Укргазбанк
Бенефіціари:
Україна - 94.94%
Голова правління:
Андрій Кравець

«Укргазбанк» – український державний банк, який працює за трьома основними напрямами: фінансування альтернативної енергетики, енергоощадних технологій та захист довкілля.

«Укргазбанк» посідає четверте місце серед українських банків за розміром активів. Станом на 01.01.2021 року обсяг активів банку склав 142,7 млрд грн, що на 19,6% перевищує показники минулого року. Входить до переліку системно важливих банків та є одним із абонентів системи BankID.

У січні 2021 року «Укргазбанк» уклав договір з Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC) про надання держбанку 5-річної позики сумою 30 млн євро з можливістю конвертації у 20% частку в капіталі банку.

У квітні того ж року новим головою наглядової ради держбанку призначили Теймура Багірова. У пресслужбі банку пояснили, що попередник Багірова Шренік Давда написав заяву про звільнення задля виконання інших професійних обов’язків.

Рейтинг життєздатності
3.5      
Задовільний рівень життєздатності
Весь рейтинг банків
Бізнес-модель банку
Фінансовий аналіз
Рентабельність активів, % -4.99      
Рентабельність власного капіталу, % -77.14      
Миттєва ліквідність, % 13.03      
Адекватність капіталу, % 6.47      
Процентний спред, % 5.33      
Проблемні кредити, % 15.34      
Левередж, % 6.91      
Ризики власників      
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло