Росія вводить заборону на грошові перекази в Україну

Росія вводить заборону на грошові перекази в Україну

Переказ за кордон з РФ можна буде здійснити, тільки якщо оператор платіжної системи ─ російський

Росія вводить заборону на грошові перекази в Україну
Фото Анна Исакова/Фотослужба Государственной Думы РФ

Держдума на засіданні 22 березня прийняла в третьому читанні закон, який обмежує грошові перекази з РФ в іноземні держави за допомогою іноземних платіжних систем. Про це передає російський «Интерфакс».

У законі вказано, що в разі запровадження з боку іноземної держави заборон щодо платіжних систем, оператори яких зареєстровані Центробанком РФ, транскордонний переказ може пройти тільки через оператора, підконтрольного російській юридичній особі. Норми закону будуть поширюватися тільки на грошові перекази, що проходять без відкриття банківського рахунку.

Ухвалені поправки почнуть діяти через 30 днів після дня офіційного опублікування закону. Норми діятимуть щодо вже введених іноземними державами заборон про зареєстровані в РФ платіжні системи.

Зазначається, що документ спрямований на усунення негативних наслідків заборони на діяльність російських платіжних систем на території України.

Як повідомлялося, у жовтні 2016 року Україна заборонила діяльність шести російських платіжних систем: Anelik, Blizko, «Колибри» (ПАТ «Сбербанк России»), «Юнистрим», «Золотая Корона», «Международные денежные переводы Лидер».

А в листопаді в Україні заборонили користуватися Webmoney і Яндекс.Деньги.

Також ЗМІ писали, що 17 березня Держдума обмежила грошові перекази в Україну. Заборонені перерахування через WesternUnion і MoneyGramm.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло