Мінфін РФ заявив, що Лондонський суд зобов’язав Україну сплатити борг Росії у 3 млрд
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Мінфін РФ заявив, що Лондонський суд зобов’язав Україну сплатити борг Росії у 3 млрд

В Росії вважають, що рішення суду остаточне

Високий суд Лондона за результатами розгляду клопотання РФ про розгляд позову до України в прискореному порядку прийняв рішення про те, що Україна зобов'язана виплатити Росії номінальну вартість єврооблігацій в сумі $3 млрд і нараховані відсотки, йдеться в прес-релізі Мінфіну РФ, про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Високий суд Лондона визнав відсутність у відповідача будь-яких аргументів, що спростовують доводи позивача про наявність боргу за єврооблігаціями», ─ йдеться в прес-релізі.

Таким чином, зазначає Мінфін РФ, «суд виніс остаточне рішення, яке зобов'язує Україну виплатити Росії борг за єврооблігаціями в повному обсязі». Якихось додаткових слухань з даного питання в Високому суді Лондона не передбачається, йдеться в повідомленні міністерства.

Як повідомлялося, Високий суд Лондона в середу виніс рішення про прискорений розгляд позову РФ до України щодо євробондів на 3 млрд доларів. Суддя відкинув усі аргументи української сторони, в тому числі зняв з РФ звинувачення в політичному тиску на Україну. Київ має намір оскаржувати рішення Високого суду Лондона. При цьому наголошується, що суд дав дозвіл на подання апеляції.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло