Дніпровський меткомбінат зупинив виробництво
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Дніпровський меткомбінат зупинив виробництво

На металургійне підприємство повністю припинили доставку коксівного вугілля

Зупинка ДМК, одного з шести провідних металургійних комбінатів країни за обсягами виробництва та реалізації металопродукції, пов’язана із дефіцитом оборотних коштів.

На підприємстві вводиться «гаряча» консервація технологічного обладнання внаслідок повного припинення поставок  кам'яновугільного коксу.

У повідомленні  на сайті ДМК наголошують, що в зв’язку зі складною фінансово-економічною ситуацією керівництво зобов'язане зробити безпечну зупинку обладнання та вжити заходів щодо забезпечення його збереження після зупинки, а також забезпечити мінімальне споживання всіх видів енергоресурсів.

У повідомленні зазначається, що гендиректор підприємства В'ячеслав Мосьпан у березні вже підписав відповідні накази: «Про роботу комбінату в умовах зупинки основного виробництва», №305, та «Про гарячу консервацію обладнання комбінату», №307.

Нагадаємо, 15 березня президент Петро Порошенко підтримав рішення РНБО про повне припинення вантажних перевезень з окупованих територій. 

10 березня через транспортну блокаду енергетичний холдинг «ДТЕК Енерго» зупинив роботу шахт «Комсомолець», «Ровенькиантрацит» та «Свердловськантрацит». У минулому році ці шахти виробили третину від усього обсягу холдингу – 9 млн тонн вугілля. 

Зазначимо, за підсумками роботи у 2016 році Харківський коксовий завод (ХКЗ), що виробляє коксівне вугілля, скоротив чистий прибуток в 5,1 рази в порівнянні з 2015 роком – до 1,511 млн грн. У минулому році завод значно наростив поточні зобов'язання на 36,3% – до 472,470 млн грн, а довгострокові – на 13,3%, до 470,385 млн грн.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло