Дніпровський меткомбінат зупинив виробництво

Дніпровський меткомбінат зупинив виробництво

На металургійне підприємство повністю припинили доставку коксівного вугілля

Зупинка ДМК, одного з шести провідних металургійних комбінатів країни за обсягами виробництва та реалізації металопродукції, пов’язана із дефіцитом оборотних коштів.

На підприємстві вводиться «гаряча» консервація технологічного обладнання внаслідок повного припинення поставок  кам'яновугільного коксу.

У повідомленні  на сайті ДМК наголошують, що в зв’язку зі складною фінансово-економічною ситуацією керівництво зобов'язане зробити безпечну зупинку обладнання та вжити заходів щодо забезпечення його збереження після зупинки, а також забезпечити мінімальне споживання всіх видів енергоресурсів.

У повідомленні зазначається, що гендиректор підприємства В'ячеслав Мосьпан у березні вже підписав відповідні накази: «Про роботу комбінату в умовах зупинки основного виробництва», №305, та «Про гарячу консервацію обладнання комбінату», №307.

Нагадаємо, 15 березня президент Петро Порошенко підтримав рішення РНБО про повне припинення вантажних перевезень з окупованих територій. 

10 березня через транспортну блокаду енергетичний холдинг «ДТЕК Енерго» зупинив роботу шахт «Комсомолець», «Ровенькиантрацит» та «Свердловськантрацит». У минулому році ці шахти виробили третину від усього обсягу холдингу – 9 млн тонн вугілля. 

Зазначимо, за підсумками роботи у 2016 році Харківський коксовий завод (ХКЗ), що виробляє коксівне вугілля, скоротив чистий прибуток в 5,1 рази в порівнянні з 2015 роком – до 1,511 млн грн. У минулому році завод значно наростив поточні зобов'язання на 36,3% – до 472,470 млн грн, а довгострокові – на 13,3%, до 470,385 млн грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло