Київ заборгував «Київенерго» близько 5 млрд грн

Київ заборгував «Київенерго» близько 5 млрд грн

Найбільша заборгованість – у населення та ЖЕКів

За даними «Київенерго», зараз найбільшу заборгованість за тепло, опалення і гарячу воду перед компанією має населення та житлово-експлуатаційне об’єднання міста (2,37 млрд грн та 931,3 млн  грн відповідно). На початку 2017 року заборгованість зросла на 1,1 млрд грн і на 1 березня становила 4,9 млрд грн.

Заборгованість жителів столиці за опалення виросла з початку року на 359,8 млн грн, майже до 2 млрд грн, а борги за гарячу воду – на 60 млн грн, до 422,4 млн грн.

Істотну заборгованість за опалення та гарячу воду накопичив держбюджет. На 1 березня 2017 заборгованість організацій, що фінансуються з держбюджету, склала 265,1 млн грн.

Найкритичніші показники розрахунків за тепло, опалення і гарячу воду спостерігаються в Деснянському (316,4 млн грн) і Святошинському (278,9 млн грн) районах столиці.

Нагадаємо, опалювальний сезон 2016-2017, що минає, може стати останнім в історії взаємовідносин компанії Рината Ахметова «Київенерго» та міської влади столиці. Причина – у неспроможності ані «Київенерго», ані київської влади вирішувати питання багатомільярдних дотацій тарифу на тепло для населення ().

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло