Київ заборгував «Київенерго» близько 5 млрд грн
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Київ заборгував «Київенерго» близько 5 млрд грн

Найбільша заборгованість – у населення та ЖЕКів

За даними «Київенерго», зараз найбільшу заборгованість за тепло, опалення і гарячу воду перед компанією має населення та житлово-експлуатаційне об’єднання міста (2,37 млрд грн та 931,3 млн  грн відповідно). На початку 2017 року заборгованість зросла на 1,1 млрд грн і на 1 березня становила 4,9 млрд грн.

Заборгованість жителів столиці за опалення виросла з початку року на 359,8 млн грн, майже до 2 млрд грн, а борги за гарячу воду – на 60 млн грн, до 422,4 млн грн.

Істотну заборгованість за опалення та гарячу воду накопичив держбюджет. На 1 березня 2017 заборгованість організацій, що фінансуються з держбюджету, склала 265,1 млн грн.

Найкритичніші показники розрахунків за тепло, опалення і гарячу воду спостерігаються в Деснянському (316,4 млн грн) і Святошинському (278,9 млн грн) районах столиці.

Нагадаємо, опалювальний сезон 2016-2017, що минає, може стати останнім в історії взаємовідносин компанії Рината Ахметова «Київенерго» та міської влади столиці. Причина – у неспроможності ані «Київенерго», ані київської влади вирішувати питання багатомільярдних дотацій тарифу на тепло для населення ().

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло