ДТЕК буде продавати Молдові електроенергію

ДТЕК буде продавати Молдові електроенергію

Завдяки контракту з Україною Молдова заощадить понад $300 млн

Молдавське акціонерне товариство «Енергоком» підписало контракт з українським DTEK Trading на постачання Молдові електроенергії з України.

Про це повідомило Міністерство економіки Молдови.

«Після детального аналізу всіх отриманих пропозицій, молдавське акціонерне товариство «Енергоком» прийняло рішення підписати з українською компанією DTEK Trading річний контракт на постачання (з 1 квітня 2017 по 31 березня 2018 року) електроенергії з України», – йдеться у повідомленні прес-служби Мінекономіки Молдови.

Для Мінекономіки Молдови пропозиція української сторони видалася найпривабливішою ($50,2 за 1 MWh), оскільки інші компанії пропонували електроенергію за ціною $54/1 MWh. Тобто, завдяки контракту з українською компанією Молдова заощадить понад $300 млн.

Зазначимо, що Україна в квітні 2017 року планує відновити експорт електроенергії до країн СНД, 29 березня повідомила прес-служба Міненерго України.

Відновлення поставок у країни СНД при поточних цінах на внутрішньому ринку стало можливим після ухвалення 20 березня Радою ОРЕ рішення щодо продажу на експорт виробленої на українських АЕС електроенергії, незатребуваної в ОЕС України.

В експортну ціну закладена вартість атомної електроенергії згідно з чинним тарифом, витрати НЕК «Укренерго» на диспетчерське управління й використання мереж, а також дотаційні сертифікати.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло