Кабмін зробив завод Порошенка спецекспортером товарів військового призначення
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Кабмін зробив завод Порошенка спецекспортером товарів військового призначення

Компанія може користуватися повноваженнями до середини 2018 року

Кабінет міністрів України надав ПАТ «Ленінська кузня» до 1 червня 2018 року право експортувати військову техніку «в інтересах власного виробництва».

Це закріплено постановою уряду №1068 від 28 грудня 2016 року, що вносить корективи до постанови Кабміну №1228 від 12 липня 1999 року, текст якої опубліковано в газеті «Урядовий кур'єр» 1 квітня.

Раніше повідомлялося, що Київське ПАТ «Ленінська кузня» було перетворено на закрите акціонерне товариство і перейменовано на «Завод Кузня на Рибальському».

У 2016 році чистий прибуток «Ленкузні» за міжнародними стандартами фінансової звітності (МСФЗ) склав 8,5 млн грн, тоді як 2015 рік компанія завершила з чистим збитком в 5,54 млн грн.

Одеська військова частина А0456 11 березня по результатами тендеру замовила «Ленінській кузні» ремонтні послуги на 14,50 млн грн.

Нагадаємо, завод був приватизований в 1995 році, основним акціонером є ПАТ «Недиверсифікований корпоративний інвестфонд «Прайм Ессетс Капітал» (раніше – «Фонд Петра Порошенка»).

Завод спеціалізується на буксирних пароплавах, морських риболовецьких траулерах, корпусних транспортних суднах і кораблях для ВМС.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло