Гудбай, Ленін: завод Порошенка «Ленінська кузня» змінив назву
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Гудбай, Ленін: завод Порошенка «Ленінська кузня» змінив назву

Завод також змінив форму власності

Київське ПАТ «Ленінська кузня» перетворено на закрите акціонерне товариство (ПрАТ) і перейменовано в «Завод Кузня на Рибальському».

Як свідчить повідомлення на офіційному сайті товариства, відповідне рішення було прийняте на річних загальних зборах акціонерів заводу 30 березня.

Оскільки з 21 травня 2015 року набув чинності «Закон про декомунізацію», прийнятий Верховною Радою  України, керівництво суднозаводу ще в квітні 2016 року вирішило провести народний конкурс та розглянути всі можливі пропозиції щодо нової назви підприємства.

Нагадаємо, за підсумками роботи компанії в 2016 році чистий прибуток «Ленкузні» за міжнародними стандартами фінансової звітності (МСФЗ) склав 8,5 млн грн, тоді як 2015 рік компанія завершила з чистим збитком у 5,54 млн грн.

«Ленінська кузня» спеціалізується на будівництві буксирних пароплавів, морських риболовецьких траулерів, корпусів транспортних суден, а також кораблів для ВМС.

З 1995 року завод був приватизований. Основним інвестором компанії виступало ПАТ, яке раніше належало Фонду Петра Порошенко («Прайм Ессетс Кепітал»).

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло