Гудбай, Ленін: завод Порошенка «Ленінська кузня» змінив назву

Гудбай, Ленін: завод Порошенка «Ленінська кузня» змінив назву

Завод також змінив форму власності

Київське ПАТ «Ленінська кузня» перетворено на закрите акціонерне товариство (ПрАТ) і перейменовано в «Завод Кузня на Рибальському».

Як свідчить повідомлення на офіційному сайті товариства, відповідне рішення було прийняте на річних загальних зборах акціонерів заводу 30 березня.

Оскільки з 21 травня 2015 року набув чинності «Закон про декомунізацію», прийнятий Верховною Радою  України, керівництво суднозаводу ще в квітні 2016 року вирішило провести народний конкурс та розглянути всі можливі пропозиції щодо нової назви підприємства.

Нагадаємо, за підсумками роботи компанії в 2016 році чистий прибуток «Ленкузні» за міжнародними стандартами фінансової звітності (МСФЗ) склав 8,5 млн грн, тоді як 2015 рік компанія завершила з чистим збитком у 5,54 млн грн.

«Ленінська кузня» спеціалізується на будівництві буксирних пароплавів, морських риболовецьких траулерів, корпусів транспортних суден, а також кораблів для ВМС.

З 1995 року завод був приватизований. Основним інвестором компанії виступало ПАТ, яке раніше належало Фонду Петра Порошенко («Прайм Ессетс Кепітал»).

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло