Cargill отримає від IFC $37 млн кредиту на зерновий термінал

Cargill отримає від IFC $37 млн кредиту на зерновий термінал

Новий термінал буде обробляти до 10% всього українського експорту зернових

Міжнародна фінансова корпорація (International Finance Corporation, IFC) підписала договір щодо виділення кредиту в розмірі $37 млн на будівництво терміналу Cargill, що реалізується MV Cargo.

Про це повідомила прес-служба MV Cargo на офіційній сторінці у Facebook.

IFC, що входить до Групи Світового банку, є найбільшим глобальним інститутом розвитку, діяльність якого зосереджена виключно на приватному секторі.

Раніше ЄБРР також підтвердив виділення MV Cargo кредиту на аналогічну суму. Тобто загалом боргове фінансування нового терміналу складе $74 млн.

MV Cargo будує в порту «Южний» (Одеська область) зерновий термінал потужністю 5 млн тонн на рік. Про будівництво терміналу корпорація Cargill та компанія MV Cargo домовилися в лютому 2016 року.

Прогнозується, що перевалочні потужності дозволять терміналу обробляти до 10% всього українського експорту зернових. У компанії буде створено 500 робочих місць. Загальна вартість проекту складе $150 млн.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло