facebook.com
mind
ФБР створить спеціальний підрозділ щодо Росії

ФБР створить спеціальний підрозділ щодо Росії

Питання втручання Росії в американські вибори вивчатиметься ретельніше

Як повідомляють 3 квітня західні ЗМІ, ФБР заявило, що досі безвідповідально ставилося до «загроз з боку Росії». Американські спецслужби вирішили створити спецпідрозділ, який буде займатися збором доказів того, що РФ впливала на президентські вибори в США. Про це пише видання Financial Times.

Видання з посиланням на інформоване джерело пише, що в Федеральному бюро розслідувань вирішили створити спецвідділ, який базуватиметься  в штаб-квартирі у Вашингтоні. Першочергове завдання цього підрозділу ─ координація всіх розслідувань щодо можливих спроб Росії вплинути на президентські вибори в США в 2016 році.

Дане рішення свідчить про те, наскільки серйозно в ФБР поставилися до заяв про втручання Росії в американську політику, запевняє джерело видання.

«Цей підрозділ призначений для збільшення ресурсів», ─ наводить газета слова одного з агентів ФБР.

Очікується, що контролювати діяльність служби буде фахівець із контррозвідки, який буде раз на тиждень повідомляти про виконану роботу директору ФБР Джеймсу Комі і щодня звітувати перед заступником директора ФБР Ендрю Маккейблом. Всього до складу відділу увійдуть 20 агентів, скликаних з усієї країни.

За даними Financial Times, слідчі ФБР також оцінять можливість порушення кримінальної справи. Однак багато хто песимістично оцінює подібні перспективи через складність отримання доказів від російської сторони.