ФБР створить спеціальний підрозділ щодо Росії

ФБР створить спеціальний підрозділ щодо Росії

Питання втручання Росії в американські вибори вивчатиметься ретельніше

Як повідомляють 3 квітня західні ЗМІ, ФБР заявило, що досі безвідповідально ставилося до «загроз з боку Росії». Американські спецслужби вирішили створити спецпідрозділ, який буде займатися збором доказів того, що РФ впливала на президентські вибори в США. Про це пише видання Financial Times.

Видання з посиланням на інформоване джерело пише, що в Федеральному бюро розслідувань вирішили створити спецвідділ, який базуватиметься  в штаб-квартирі у Вашингтоні. Першочергове завдання цього підрозділу ─ координація всіх розслідувань щодо можливих спроб Росії вплинути на президентські вибори в США в 2016 році.

Дане рішення свідчить про те, наскільки серйозно в ФБР поставилися до заяв про втручання Росії в американську політику, запевняє джерело видання.

«Цей підрозділ призначений для збільшення ресурсів», ─ наводить газета слова одного з агентів ФБР.

Очікується, що контролювати діяльність служби буде фахівець із контррозвідки, який буде раз на тиждень повідомляти про виконану роботу директору ФБР Джеймсу Комі і щодня звітувати перед заступником директора ФБР Ендрю Маккейблом. Всього до складу відділу увійдуть 20 агентів, скликаних з усієї країни.

За даними Financial Times, слідчі ФБР також оцінять можливість порушення кримінальної справи. Однак багато хто песимістично оцінює подібні перспективи через складність отримання доказів від російської сторони.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло