У Колумбії зростає кількість жертв селевого потоку (ВІДЕО)
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

У Колумбії зростає кількість жертв селевого потоку (ВІДЕО)

В країні оголошено надзвичайний стан

У Колумбії зростає кількість жертв селевого потоку (ВІДЕО)
Кадр з вiдео fox29.com

Кількість жертв зсуву в Колумбії, який зруйнував місто Мокоа на півдні країни, зросла до 290 осіб, повідомляє Національний інститут судової медицини і судово-медичної експертизи на офіційній сторінці в Twitter.

Повідомляється, що в результаті зсуву в Колумбії загинули 290 осіб, а тіла 161 жертви стихійного лиха вже передано родичам.

Разом з тим, згідно з останньою доповіддю місцевого Червоного Хреста, не менше 332 людей було поранено. Крім того, ще сотні колумбійців вважаються зниклими безвісти.

За даними ДСНС, 45 тисяч осіб залишилися без електро- та водопостачання.

За інформацією місцевих ЗМІ, уряд Колумбії оголосив надзвичайний стан у соціальній, економічній та екологічній сфері через повені.

Президент республіки Хуан Мануель Сантос, прибув до постраждалого регіону, повідомив у своєму Twitter про кількість загиблих та висловив співчуття їхнім родичам.

«На раді міністрів ми ухвалили кілька рішень. По-перше, оголосити надзвичайне положення в економічній, соціальній і екологічній сфері, щоб внести зміни до бюджету і перерозподілити кошти, а також щоб прийняти необхідні заходи для боротьби з наслідками катастрофи», – сказав Сантос у телевізійному зверненні.

Глава держави зазначив, що близько 2,7 тис. осіб перебувають у тимчасових притулках.

Зазначимо, що у рятувальних роботах беруть участь понад 1100 солдатів і поліцейських.

Кількість загиблих може зрости, бо рятувальна операція триває.

Критики президента заявляють, що влада могла зробити більше, щоб захистити регіон від подібних катастроф.

Нагадаємою, сходження селевих потоків почалося пізно ввечері 31 березня. Причиною події стало підвищення рівня води у річках Мокоа, Сангояко та Мулатос внаслідок тривалих злив.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло