Рукописи не горять: завезені в Україну без дозволу книжки вилучатиме Держкомтелерадіо

Рукописи не горять: завезені в Україну без дозволу книжки вилучатиме Держкомтелерадіо

Мета – обмежити доступ іноземної друкованої продукції антиукраїнського змісту

Уряд затвердив порядок вилучення з обігу видавничої продукції, яка ввозиться з держави-агресора без відповідного дозволу, передбаченого статтею 281 Закону України «Про видавничу справу».

Про це повідомляє прес-служба Держкомтелерадіо.

Обов’язок вилучати книжки, завезені в Україну без дозволу, з метою недопущення їхнього продажу, покладено на Держкомтелерадіо.

При вилученні з обігу видавничої продукції має бути складений і протокол щодо адміністративно-господарського штрафу на суб’єкта господарювання.

Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо обмеження доступу на український ринок іноземної друкованої продукції антиукраїнського змісту» набрав чинності 1 січня.

Згідно закону, видавничу продукцію походженням (або виготовлену, або завезену) з території держави-агресора і тимчасово окупованих територій України, можна завозити на митну територію України та розповсюджена на її території за умови наявності відповідного дозволу.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло