Рукописи не горять: завезені в Україну без дозволу книжки вилучатиме Держкомтелерадіо

Рукописи не горять: завезені в Україну без дозволу книжки вилучатиме Держкомтелерадіо

Мета – обмежити доступ іноземної друкованої продукції антиукраїнського змісту

Уряд затвердив порядок вилучення з обігу видавничої продукції, яка ввозиться з держави-агресора без відповідного дозволу, передбаченого статтею 281 Закону України «Про видавничу справу».

Про це повідомляє прес-служба Держкомтелерадіо.

Обов’язок вилучати книжки, завезені в Україну без дозволу, з метою недопущення їхнього продажу, покладено на Держкомтелерадіо.

При вилученні з обігу видавничої продукції має бути складений і протокол щодо адміністративно-господарського штрафу на суб’єкта господарювання.

Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо обмеження доступу на український ринок іноземної друкованої продукції антиукраїнського змісту» набрав чинності 1 січня.

Згідно закону, видавничу продукцію походженням (або виготовлену, або завезену) з території держави-агресора і тимчасово окупованих територій України, можна завозити на митну територію України та розповсюджена на її території за умови наявності відповідного дозволу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло