НКРЕКУ відмовила Луганському енергетичному об'єднанню у видачі нових ліцензій
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

НКРЕКУ відмовила Луганському енергетичному об'єднанню у видачі нових ліцензій

ЛЕО загрожує фінансовий колапс через борги компаній з території ОРДЛО

НКРЕКУ відмовила ТОВ «Луганське енергетичне об'єднання» (ЛЕО) у видачі нових ліцензій для роботи виключно на підконтрольній Україні частині Луганської області.

Про агентству «Інтерфакс-Україна» розповів гендиректор компанії Володимир Грицай.

Зараз ліцензійна територія ЛЕО охоплює й непідконтрольні райони, платежів з яких компанія не отримує, підкреслив Грицай.

«З'явилася інформація, що наші папери [заяви на видачу нових ліцензій] в НКРЕКУ «завернули». Поставки на неконтрольовані території тривають, борги – ростуть, кого й навіщо годуємо – незрозуміло», – констатував керівник ЛЕО.

Зазначимо, 29 березня на своєму офіційному сайті Луганське енергетичне об'єднання попередило, що у квітні планує відключити від електропостачання всі підприємства житлово-комунальної сфери області, які мають борги за електроенергію.

ЛЕО пояснює це рішення фінансовим колапсом в енергокомпанії, який виник внаслідок неоплачуваних багатомільйонних поставок електроенергії на територію, непідконтрольну урядові України.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло