Дебати в Європарламенті про безвіз завершилися на користь України

Дебати в Європарламенті про безвіз завершилися на користь України

Проти безвізу виступили ультра-праві й ультра-ліві

Дебати в Європарламенті про безвіз завершилися на користь України
Фото wikipedia.org

У Європейському парламенті відбулися дебати щодо безвізового статусу України. Більшість депутатів підтримали безвізовий режим для України, зазначивши, що наша держава виконала всі необхідні умови, передає телеканал 112.Україна.

Завтра відбудеться голосування за безвіз.

Депутат Європарламенту від Німеччини, член Комітету у закордонних справах Міхаель Галлер заявив, що Україна втілює реформи, хоча це відбувається досить повільно через бойові дії на сході країни.

Депутат від Польщі Міхал Боні виступив за надання Україні безвізу: «Безвізовий режим для України – це не подарунок, а результат боротьби українців з корупцією і проведення реформ в умовах війни».

Ще один депутат від Польщі Анна Фотіга підтримала безвіз для України, проте заявила, що «згадування імені Степана Бандери пробуджує побоювання».

Представники праворадикальних фракцій виступили проти схвалення даного рішення, повідомила «Європейська правда».

«В Україні президент – олігарх з панамських документів. У них немає свободи слова, журналісти, які критикують президента, переслідуються», ─ заявила Беатрікс Фон Сторх з німецької партії «Альтернатива для Німеччини», яку фінансує Росія.

Її підтримав Жиль Лебертон з французької партії «Національний фронт». Ця партія відома тим, що її лідера і кандидата в президенти Марін ле Пен, як відомо, активно підтримує В.Путін. Лебертон заявив, що президент Порошенко застосовує тортури проти всіх, хто підозрюється у сепаратизмі, і що українська влада діє проти європейських правил.

«Колеги, ми щойно прослухали виступи агентів Путіна в європейському парламенті», ─ заявила під оплески колег Анна-Марія Корацца-Більдт, яка взяла слово після Лебертона.

Журналістам вдалося з'ясувати, що комітет постійних представників уже вніс безвіз до свого порядку денного на 29 квітня, тобто голосування сприймається як доконаний факт і формальність. Дипломати мають винести питання на розгляд Ради ЄС. Остання його затвердить офіційно, рішення оприлюднять, і через 20 днів після цього режим почне діяти.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло