У Galaxy S8 досі не працює англомовний сервіс Bixby

У Galaxy S8 досі не працює англомовний сервіс Bixby

Samsung не встигає усунути несправності до офіційного релізу смартфона

У Galaxy S8 досі не працює англомовний сервіс Bixby
фото Samsung Electronics Co.

Англомовна версія «віртуального помічника», який є головною «фішкою» нового флагмана компанії Samsung ─ Galaxy S8, не буде готова до роботи, коли смартфон прибуде в магазини США наступного тижня, повідомило знайоме з питанням джерело, на яке посилається видання Market Watch.

Затримка запуску англомовного сервісу штучного інтелекту, який отримав назву Bixby, може тривати аж до кінця травня, стверджує джерело, хоча рішення щодо остаточних термінів запуску ще не прийнято.

Під час внутрішніх тестувань, проведених тиждень тому, продуктивність розпізнавання голосу Bixby англійською мовою надто відстає від продуктивності віртуального помічника корейською мовою, тому керівництво компанії досі обговорює, як покращити функціонування англомовної версії програми.

У відповідь на запит від The Wall Street Journal представниця Samsung сказала, що всі інші функції Bixby будуть доступні при релізі смартфона 21 квітня, однак служба активації голосом Bixby стане доступною в США «пізніше цієї весни». Прес-секретар не прокоментувала причини затримки.

Нагадаємо, Samsung офіційно представила нові флагманські смартфони Galaxy S8 і Galaxy S8+. Анонс відбувся на спеціальній прес-конференції в Нью-Йорку.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті