Міністр соцполітики розповів про підвищення пенсій

Міністр соцполітики розповів про підвищення пенсій

У жовтні мають скасувати оподаткування працюючих пенсіонерів

Міністр соціальної політики Андрій Рева розповів, від чого залежатиме підвищення пенсій. За його словами, цей показник мають отримувати за формулою, що враховує страховий стаж та розмір внесків.

Про це міністр розповів під час спілкування з журналістами, передає УНІАН.

«Починаючи з 2000 року, всі внески персоніфіковані – можна подивитися та порівняти свій внесок із середньою заробітною платою за той місяць, у якому сплачено внесок, і розрахувати відповідний коефіцієнт», – пояснив він.

Відповідаючи на запитання, за рахунок яких ресурсів здійснюватиметься осучаснення пенсій, міністр зазначив: «За перші три місяці надходження до Пенсійного фонду зросли на 37%. Це означає, що впродовж І кварталу понад нового плану надійшло 7 млрд грн. До кінця року додатково до тих коштів, що вже передбачені бюджетом Пенсійного фонду, необхідні ще 11–12 млрд грн. Враховуючи надпланові 7 млрд грн, до жовтня місяця ми на цю суму вийдемо».

З 1 жовтня у рамках пенсійної реформи уряд планує підвищити пенсії, за попередніми розрахунками, близько 5,6 млн українців, а також скасувати оподаткування працюючих пенсіонерів.

Урядовий варіант пенсійної реформи не передбачає підвищення пенсійного віку.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло