Пожежа в Балаклії знищила боєприпасів на $1 млрд
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Пожежа в Балаклії знищила боєприпасів на $1 млрд

Серед боєприпасів були і вже небоєздатні

У результаті пожежі на військовому складі неподалік міста Балаклія Харківської області пожежею було знищено боєприпасів на $1 млрд. Про це в ефірі «5 каналу» розповів голова комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони Сергій Пашинський.

«У чому трагедія Балаклеї? Лежали десятки тисяч боєприпасів боєздатних і десятки тисяч боєприпасів небоєздатних. Коли пішла ця ланцюгова реакція, ми втратили на 1 млрд доларів боєприпасів. Це неприпустимо, тому що ми не така багата країна, яка може собі це дозволити», – підкреслив він.

За його словами, Україні слід відділити ті боєприпаси, які ще боєздатні й знаходяться на інших складах, та зберігати в спеціальних бетонних сховищах з системами пожежогасіння. А для тих, які вже не потрібні, створити спеціальну програму для їх подальшого знищення.

Нагадаємо, у ніч на 23 березня почалися вибухи на складах зберігання боєприпасів, розташованих неподалік від міста Балаклія Харківської області.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло