Пожежа в Балаклії знищила боєприпасів на $1 млрд

Пожежа в Балаклії знищила боєприпасів на $1 млрд

Серед боєприпасів були і вже небоєздатні

У результаті пожежі на військовому складі неподалік міста Балаклія Харківської області пожежею було знищено боєприпасів на $1 млрд. Про це в ефірі «5 каналу» розповів голова комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони Сергій Пашинський.

«У чому трагедія Балаклеї? Лежали десятки тисяч боєприпасів боєздатних і десятки тисяч боєприпасів небоєздатних. Коли пішла ця ланцюгова реакція, ми втратили на 1 млрд доларів боєприпасів. Це неприпустимо, тому що ми не така багата країна, яка може собі це дозволити», – підкреслив він.

За його словами, Україні слід відділити ті боєприпаси, які ще боєздатні й знаходяться на інших складах, та зберігати в спеціальних бетонних сховищах з системами пожежогасіння. А для тих, які вже не потрібні, створити спеціальну програму для їх подальшого знищення.

Нагадаємо, у ніч на 23 березня почалися вибухи на складах зберігання боєприпасів, розташованих неподалік від міста Балаклія Харківської області.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло