ДТЕК купив 0,6 млн тонн південноафриканського вугілля

ДТЕК купив 0,6 млн тонн південноафриканського вугілля

Перше судно з 75 000 тонн антрациту прибуде до України у червні

ДТЕК купує 600 000 тонн вугілля у Південно-Африканській Республіці. Таким чином ДТЕК починає формувати запаси антрациту на своїх ТЕС задля підготовки до проходження опалювального сезону 2017-2018 років.

«ДТЕК підтверджує закупівлю 600 000 тонн вугілля з ПАР з опцією збільшити до 1 млн тонн. Прибуття першого судна до України з 75 000 тонн антрациту очікується у червні», – йдеться у повідомленні прес-служби компанії.

У компанії зауважили, що це перший в історії України прецедент закупівлі на далеких ринках доволі істотних обсягів антрациту у такі стислі терміни.

«У даний час для накопичення антрациту тимчасово зупинені Криворізька й Придніпровська ТЕС компанії. При необхідності покрити дефіцит потужності в енергосистемі станції будуть підключатися до роботи по команді диспетчерів ОЕС України», – зазначають в енергохолдингу.

Нагадаємо, 11 квітня зупинилася Криворізька ТЕС, розташована в Зеленодольську. Таке рішення ухавлили у зв'язку з економією вугілля, яке Зеленодольська ТЕС не отримує з кінця лютого 2017 року через блокаду тимчасово окупованих територій Донбасу.

Придніпровська ТЕС, що також належить ДТЕК, зупинилася 5 квітня.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті