Реклама Burger King «зламала» Android

Реклама Burger King «зламала» Android

Голос з ролику активує помічник Google Home без згоди глядача

Американська мережа ресторанів швидкого харчування Burger King випустила рекламний ролик, який за допомогою голосової команди активує пристрої телеглядачів на платформі Android, повідомляє The New York Post.

Коли персонаж у рекламі вимовляє фразу «Окей, Google. Що таке воппер?», активується віртуальний помічник на пристроях Google Home, розташованих поблизу телевізора, і вони, на подив телеглядачів, починають зачитувати вголос статтю з «Вікіпедії» про цей бургер.

Багато користувачів висловили своє невдоволення таким підходом до реклами, вважаючи його порушенням свого особистого простору. Компанія Google протягом трьох годин виправила код, після чого пристрої Google Home перестали реагувати на рекламу.

Google Home – це «розумний» динамік з голосовим управлінням і вбудованим віртуальним помічником Google Assistant, який може виконувати різні функції: відповідати на запити користувачів, програвати музику, а також керувати підключеним до нього обладнанням, наприклад, вмикати й вимикати світло в будинку і перемикати телеканали.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті