Суд заарештував фігуранта махінацій з нафтопродуктами ОНПЗ

Суд заарештував фігуранта махінацій з нафтопродуктами ОНПЗ

Встановлена застава у розмірі 15 млн грн

Приморський районний суд міста Одеси обрав запобіжний захід у вигляді утримання під вартою одному з фігурантів махінацій з нафтопродуктами на Одеському нафтопереробному заводі з правом застави в 15 млн грн.

Про це повідомила прес-секретар генпрокурора України Лариса Сарган на своїй сторінці в Facebook.

«За клопотанням прокуратури Одеської області Приморським районним судом обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою одному з фігурантів махінацій з нафтопродуктами. Крім того, судом визначено розмір застави в 15 млн грн», – написала Лариса Сарган.

Сарган зазначила, що у п’ятницю, 21 квітня, у Борисполі співробітниками прокуратури Одещини спільно з працівниками СБУ в Одеській області на підставі ухвали суду затримали одного із колишніх заступників гендиректора ПАТ «Одеський НПЗ».

Згідно даних слідства, затриманий був організатором фіктивного вивезення через завод нафтопродуктів. Він керував на Одеському нафтопереробному заводі оформленням фіктивного вивезення шляхом реекспорту через підприємство понад 700 000 тонн світлих нафтопродуктів. Потім їх реалізовували через фіктивні підприємства без сплати мита на території України.

Внаслідок незаконних дій держбюджет недоотримав податків на понад 2 млрд грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті