Україна розраховує до кінця 2017-го на зняття обмежень щодо кількості авіакомпаній і рейсів до ЄС

Україна розраховує до кінця 2017-го на зняття обмежень щодо кількості авіакомпаній і рейсів до ЄС

Узгоджено план пріоритетних дій уряду на IV квартал 2017 року

Україна планує домогтися до кінця 2017 року зняття обмежень на паритетних засадах за кількістю авіакомпаній і виконаних ними рейсів між Україною і країнами Євросоюзу. Також у планах – створити Держслужбу морського та річкового транспорту (Морську адміністрацію України), а ще ремонт і модернізація судноплавних шлюзів.

Відповідні норми містяться у Плані пріоритетних дій уряду на IV квартал 2017 року, закріпленому розпорядженням Кабміну за №275-р від 3 квітня 2017 року, передає «Інтерфакс».

Згідно з планом, у IV кварталі 2017 року передбачається впровадження в Мінінфраструктури системи управління ресурсами, сервісу електронного надання послуг міністерством і підприємствами, що належать до сфери його управління, а також розробка порядку розрахунку тарифів користування інфраструктурою.

Заплановано й узгодження 26 переліків автомобільних доріг місцевого значення, що підлягають передачі в управління місцевим органам виконавчої влади. Має зрости кількість автостанцій та автовокзалів, і автомобільних перевізників для регулярних перевезень пасажирів.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло