Захворіло у світі
93,158,547
Померло у світі
1,995,273
Вилікувалось у світі
51,421,906
Захворіло в Україні
1,146,963
Померло в Україні
20,542
Вилікувалось в Україні
847,391
Держгеонадр призупинила спецдозволи «Чорноморнафтогазу» на Штормове і Одеське родовища

Держгеонадр призупинила спецдозволи «Чорноморнафтогазу» на Штормове і Одеське родовища

Через заборгованість по ренті на суму близько 23 млн грн

Держслужба геології та надр призупинила дії спецдозволів «ДАТ Чорноморнафтогаз» на родовища «Штормове» та «Одеське» через борги по рентній платі у сумі близько 23 млн грн.

Про це йдеться у повідомленні на сайті Держгеонадр.

ДФС внесла подання до Держслужби геології та надр щодо зупинення дії спецдозволів через заборгованість «Чорноморнафтогазу» по рентній платі. Держгеонадра призупинила дію спецдозволів, попередньо надавши підприємству 30 днів для усунення порушення.

«Згідно з чинним законодавством, Держгеонадра зобов’язана відреагувати на подання фіскальної служби щодо заборгованості будь-якого надрокористувача. Борг перед державою «Чорноморнафтогазу» складає близько 23 млн грн. Свого часу Служба надавала 30 днів на усунення порушень. Компанія цим правом не скористалось. Тепер ми змушені зупинити дію спецдозволів. Сподіваюсь, що це тимчасові заходи», – пояснив керівник Держгеонадр Микола Бояркін.

У повідомленні підкреслюють, що Київський апеляційний адмінсуд задовольнив позов ДФС і тим самим підтвердив наявність боргу по ренті у «Чорноморнафтогаз».

Зазначається, що не йдеться про анулювання спецдозволів. Спецдозволи є дійсними, наголошують у Держслужбі, наразі їхня дія лише призупинена. Якщо Держгеонадра отримає інформацію від ДФС про відсутність претензій до «Чорноморнафтогазу», дію дозвільних документів на користування надрами поновлять.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті