PayPal обирає зростання, а не прибутки

PayPal обирає зростання, а не прибутки

Нова стратегія Дена Шульмана допомогла залучити 6 млн користувачів

Генеральний директор PayPal  Ден Шульман заохочує інвесторів прийняти стратегію конвертації платформи онлайн-платежів в електронний гаманець, навіть якщо це може знизити прибутки.

Про це повідомляє Bloomberg.

Компанія оприлюднила в середу прибутки за перший квартал, які свідчать про правильність нової стратегії. Продаж і прибуток перевищили очікування аналітиків, PayPal додав 6 млн активних клієнтський рахунків і збільшив кількість транзакцій на 12%.

Ден Шульман також сказав, що оскільки PayPal додає нових користувачів, він стає більш привабливим для продавців. А тенденція збільшення продавцями прийому трансакцій PayPal залучає ще більше споживачів. Нові доповнення до облікових записів в останньому кварталі привели компанію до найбільшого прибутку за останні три роки. 

Шульман хоче, щоб клієнти PayPal використовували свої смартфони для оплати в фізичних магазинах, а не тільки на сайтах. Він уклав угоди з платіжними системами Visa і Mastercard, сподіваючись заманити клієнтів функціями, що дозволять економити час – замовляти заздалегідь і уникати черг. Раніше, цього місяця, компанія також оголосила про угоду з Google Alphabet, яка дозволяє здійснювати платежі через PayPal із електронного гаманця Google Android Pay через телефон в тисячах торгових точок.

Компанія підвищила свій щорічний прогноз вартості акції до $1,74-1,79 за умови прибутку від $12,52-$12,72 млрд. Попередні прогнози були розраховані на вартість акції $1,74 при сумі прибутку $12,65 млрд.

PayPal також оголосила про старт нової програми зворотнього викупу акцій об’ємом у $5 млрд, яка розпочнеться після завершення діючої зараз такої ж програми.

В 2015 році PayPal відділився від Ebay, щоб допомогти компанії розширити спектр послуг і дозволити людям оплачувати товари та відправляти гроші друзям через додатки смартфонів. Генеральний директор PayPal поставив в пріоритет зростання, а не прибуток, сподіваючись гідно конкурувати з електронними гаманцями таких компаній, як Apple.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло