Перші безпілотні автомобілі Apple помічені на дорогах Каліфорнії

Перші безпілотні автомобілі Apple помічені на дорогах Каліфорнії

Компанія почала тестування безпілотників згідно з отриманим дозволом

Перші безпілотні автомобілі Apple помічені на дорогах Каліфорнії
Lexus RX450h з устаткуванням
кадр з відео

Через два тижні після того, як Apple отримала дозвіл тестувати безпілотні авто на дорогах Каліфорнії, перші машини з таким устаткуванням були помічені на дорогах Кремнієвої долини.

Білий позашляховик Lexus RX450h виїхав з об'єкта компанії Apple цього тижня, він був обладнаний масивом датчиків, радарів і камер фірми Velodyne, що свідчить про випробування нових розробок, стверджує очевидець, який передав інформацію та фото Bloomberg News.

Представник Apple на даний момент відмовився прокоментувати інформацію.

Каліфорнійський департамент транспорту дав дозвіл компанії на тестування трьох автомобілів Lexus RX450h 2015 року випуску. Керувати цими машинами дозволено шести водіям.

Наприкінці минулого року Apple відмовилася від створення власного безпілотного автомобіля, розробка якого велася в рамках проекту Titan. При цьому в компанії заявили, що вона продовжить роботу над системою автопілота для автомобілів, яка, ймовірно, пізніше буде постачатися автовиробникам у вигляді готових комплектів для установки.

Нагадаємо, Apple найняла фахівця з віртуальної реальності NASA для розробки продуктів у сферах віртуальної і доповненої реальності, в тому числі окулярів доповненої реальності.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті