«Чорноморнафтогаз»: Росія за три роки незаконно видобула майже 3 млрд кубів українського газу

«Чорноморнафтогаз»: Росія за три роки незаконно видобула майже 3 млрд кубів українського газу

Газ видобувається і постачається до Криму з Одеського родовища

З моменту анексії Криму Росія з українських родовищ на шельфі Чорного моря викачала мільярди кубометрів газу. Про це 28 квітня в ефірі Радіо «Крим.Реалії» заявила голова компанії «Чорноморнафтогаз» Світлана Нєжнова.

«Одеське родовище – найбільше, яке введено в експлуатацію в 2011-12 роках. І з нього найбільша кількість газу на сьогодні видобувається і постачається до Криму. Фактично за 2014-й рік з нього нелегітимною владою Криму, тобто РФ, було видобуто 1,117 млрд кубометрів. У 2015 році – 980 млн кубометрів і в 2016-му, відповідно, 880 млн», – сказала Нєжнова.

У 2014 році бурові установки, флот та інше майно української державної компанії «Чорноморнафтогаз» були захоплені під час анексії Криму Росією.

Після цього НАК «Нафтогаз України» втратила контроль над цим кримським підприємством. Пізніше ДАТ «Чорноморнафтогаз» було відтворено на материковій частині України.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло