Біометричні розробки від Ford не даватимуть заснути за кермом

Біометричні розробки від Ford не даватимуть заснути за кермом

Автовиробники знаходять нові способи зменшити кількість ДТП на дорогах

Біометричні розробки від Ford не даватимуть заснути за кермом
фото Ford Motors

Оскільки майбутнє із автомобілями-«безпілотниками» не за горами, автовиробники шукають способи використання медичних приладів для відслідковування водіїв у дорозі.

Ось чому генеральний директор Ford Марк Філдз звернувся до компанії Flex, яка виготовляє все ─ від фітнес-трекерів Fitbit до діабетичних моніторів для Johnson&Johnson, у пошуку шляху введення біометричних датчиків у легкові автомобілі. Про це повідомляє Fortune.

Flex, чиїми послугами користуються Apple та Nike, уже співпрацювала з Ford раніше. Компанія створювала сенсори для напівавтоматичного управління автомобілем. Як повідомив у середу головний директор з маркетингу Flex Майкл Мендлхол, тепер автовиробник досліджує медичні додатки, які б могли гарантувати більшу безпеку водієві і пасажирам.

Філдз вважає, що завдяки можливості безпілотних автомобілів уникати мільйонів ДТП щороку можна буде скоротити кількість смертельних випадків і травм, пов’язаних із транспортними засобами, ще до того, як з’являться нові технології.

За словами директора з маркетингу, Філдз зацікавився біометричними датчиками, оскільки вони зможуть зчитувати біометричний профіль людини, та відреагують, якщо вона почне засинати.

Крім того, Ford запровадить датчик викидів CO2 в салоні, який визначатиме, чи залишила дитина домашнього улюбленця у закритому авто ─ за диханням, і попередить водія про потенційно небезпечну ситуацію, поки не стане надто пізно.

Як повідомлялося, концерн General Motors також розробляє технологію для попередження смертності дітей та домашніх тварин, які випадково залишилися у задушливих авто.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті