Перший пасажирський літак китайського виробництва С919 здійнявся у небо
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Перший пасажирський літак китайського виробництва С919 здійнявся у небо

Китай, можливо, скоро стане конкурентом найбільших авіавиробників світу

Перший пасажирський літак китайського виробництва С919 здійнявся у небо
Фото Waerfelu/wikipedia

Перший великий реактивний пасажирський літак, спроектований і побудований у Китаї, вилетів із міжнародного аеропорту Пудун у п’ятницю о 14:02 за місцевим часом. На борту перебували п'ятеро чоловік екіпажу.

Про це повідомляє CNN

Таким чином Китай вступає до лав небагатьох країн – розробників авіалайнерів, таких як США, Росія, Бразилія, Канада, Франція, Великобританія та Німеччина.

Виготовлений Корпорацією комерційної авіації (Comac) 168-місний С919 майже не поступається розмірами найпопулярнішим у світі Airbus A320 та Boeing 737-800.

Зліт у Шанхаї в п’ятницю спостерігали люди по усьому світу, включаючи принаймні 2 млн китайців, завдяки платформі мікроблогів Weibo. Comac також представив безпрецедентну  можливість побачити перший політ нового лайнера зсередини. Компанія у реальному часі транслювала зображення з кабіни пілотів, знімаючи з-за спин льотчиків-випробувачів, коли ті виконували маневри. Ні Boeing, ні Airbus нічого подібного під час першого польоту не робили.

Перший політ є важливим, але на літак чекає ще довгий шлях, перш ніж він здійснюватиме пасажироперевезення і буде конкурентноздатним. Авіалайнер очікують місяці або роки виснажливих сертифікаційних випробувань, а стандарти безпеки можуть вимагати змін у конструкції. Компанії Comac також необхідно буде завоювати довіру авіакомпаній у Китаї і світі, довівши, що літак зможе ефективно й надійно працювати на регулярних рейсах.

Передбачається, що С919 будуть використовувати вітчизняні авіалінії. Після завершення тестування і отримання всіх дозвільних документів компанія Китайські східні авіалінії (China Eastern Airlines) першою здійснюватиме рейси на С919.

Китай має амбіційні прагнення обійти США і стати найбільшим у світі ринком комерційної авіації до 2030 року. Китайські авіалінії купують сотні Boeing та Airbus, щоб розвивати свій повітряний флот.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло