Боротьба з тероризмом і європейські цінності: Макрон виступив з першою промовою

Боротьба з тероризмом і європейські цінності: Макрон виступив з першою промовою

Новий президент Франції хоче об’єднати розколоту націю

Боротьба з тероризмом і європейські цінності: Макрон виступив з першою промовою
фото Twitter Emmanuel Macron

Після підрахунку 100% голосів у другому турі виборів президента Франції переможцем став лідер руху «Вперед» Еммануель Макрон, набравши 66,10% голосів, у той час як глава Національного фронту Марін Ле Пен отримала 33,90% голосів.

Увечері 7 травня майбутній президент Франції виступив із відеозверненням до своїх прихильників, запевнивши, що «поважатиме кожен голос, відданий за ультраправих».

«Я поважаю тих, кого розкол в країні змусив віддати свій голос за прихильників радикальних позицій. Я розумію їх. Це важлива частина громадян нашої країни, яка висловила свою позицію, і я, звичайно ж, буду відповідати і за них», ─ запевнив новий французький лідер.

«Обрання президентом покладає на мене велику відповідальність, ─ сказав Макрон, виступаючи сьогодні після оголошення результатів голосування. ─ Я буду захищати інтереси всієї Франції», ─ пообіцяв він.

У своїй першій промові Макрон заявив про рішучість у захисті європейських цінностей та боротьбі з тероризмом.

«Я закликаю до міжнародної співпраці з Францією з питань розвитку, боротьби зі змінами клімату і, звичайно, найголовніше ─ боротьби з тероризмом. Я кажу всім, що Франція буде в перших рядах боротьби з тероризмом як на своїй землі, так і в діях на міжнародному рівні. Хай якою довгою може бути ця боротьба, ми будемо її вести без поступок», ─ заявив він.

«Я захищатиму Європу. Це наша цивілізація, яка опинилася під загрозою. Це наш спосіб вільного життя. Я працюватиму заради відбудови зв’язків між Європою та її громадянами. Від вашого імені я передаю народам світу вітання від братньої Франції», ─ заявив лідер політичного руху «Вперед».

Еммануель Макрон запевнив, що всіма силами буде боротися з розколом нації й пообіцяв об’єднати всі протиборчі сторони.

«Давайте любити Францію!», ─ закликав він, пообіцявши, що наступні 5 років віддано служитиме їй.

Він віддав пошану попередньому президенту Франсуа Олланду за його роботу на користь країни.

Тим часом Франсуа Олланд уже привітав Еммануеля Макрона з перемогою.

Марін Ле Пен визнала свою поразку на виборах і подзвонила Макрону, щоб привітати його з перемогою.

«Я привітала Еммануеля Макрона з перемогою. Я побажала йому успіхів, оскільки для мене головне ─ вищі інтереси Франції», ─ сказала вона, виступаючи перед своїми прихильниками.

Варто зауважити, що Макрон не є симпатиком Росії, і щодо українського питання буде продовжувати політику попереднього президента Франсуа Олланда. Тому можливі нові тактичні ідеї щодо врегулювання кризи в Донбасі.

Привітальне звернення Еммануеля Макрона до народу, що зібрався на площі перед Лувром (англ.):

«Дякую за те, що боролися мужньо так багато місяців. Тому що сьогодні ви перемогли ─ Франція сьогодні перемогла!»

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло