Яків Смолій тепер виконуватиме обов’язки Гонтаревої

Яків Смолій тепер виконуватиме обов’язки Гонтаревої

Сьогодні у Валерії Гонтаревої останній робочій день у НБУ

З 11 травня обов'язки глави Національного банку виконуватиме перший заступник Валерії Гонтаревої Яків Смолій. Про це НБУ повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Сьогодні у голови Національного банку України Валерії Гонтаревої останній робочий день, про що вона оголосила місяць тому. Валерія Гонтарева повністю залишає професійні справи в Національному банку та йде у вимушену відпустку, доки Верховна Рада України не прийме рішення щодо її відставки», – говориться у повідомлені.

При цьому Валерія Гонтарева готова доповісти у Верховній Раді перед звільненням, як того і вимагає процедура звільнення з посади голови Національного банку, за запрошенням парламенту.

Відповідно до чинного законодавства рішення щодо відставки голови Національного банку приймає президент України, а затверджує Верховна Рада України.

Яків Смолій виконуватиме обов'язки голови Національного банку України до призначення нового голови Національного банку.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що після травневих свят глава Національного банку Валерія Гонтарева має намір піти в тривалу відпустку. Відпустка Гонтаревої може тривати близько двох місяців.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті