Генпрокуратура повідомила про надходження в Держказначейство другої частини штрафу «Тедіс»

Генпрокуратура повідомила про надходження в Держказначейство другої частини штрафу «Тедіс»

Перша частина штрафу була перерахована ще 26 квітня

Другий транш штрафу компанії «Тедіс Україна» 13 травня надійшов на рахунки Держказначейства, повідомила прес-секретар генпрокурора України Лариса Сарган.

«Після завершення перевірки Держфінмоніторингу другий транш 300-мільйонного штрафу, накладеного на ТОВ «Тедіс Україна», перерахований до держбюджету», – написала вона на сторінці у Facebook.

Перша частина штрафу в сумі близько 106,5 млн грн була перерахована 26 квітня.

«Причинами затримки в надходженні частини коштів в якості штрафу на казначейські рахунки стали організаційні та процесуальні особливості та обмеження, пов'язані з розслідуванням кримінального провадження щодо керівників компанії «Тедіс Україна» в ухиленні від сплати податків та фіктивного підприємництва. Однак уже в суботу, 13 травня , з банківських рахунків «Тедіс Україна», відповідно до платіжних доручень, опублікованих на сайті ГПУ 26 квітня, гроші були перераховані на адресу Держказначейства», – пояснила прес-секретар.

Вона також опублікувала фотокопії двох платіжок від 13 травня, згідно з якими на рахунки надійшло майже 60,5 млн і 132,8 млн грн.

Як повідомлялося, наприкінці березня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомляв, що в рамках розслідування справи «монополіста тютюнового ринку України» проведено понад 100 обшуків.

АМКУ наприкінці 2016 року наклала на «Тедіс Україна» штрафи в розмірі 431 млн грн за зловживання монопольним становищем, проте компанія оскаржила це рішення в суді.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті