До держбюджету надійшла лише третина від заявленого Луценком сплаченого штрафу «Тедіс»

До держбюджету надійшла лише третина від заявленого Луценком сплаченого штрафу «Тедіс»

АМКУ наклав штраф на «Тедіс» в розмірі 431 млн грн

Державний бюджет станом на 7 травня отримав тільки 106,5 млн грн в якості штрафу компанії ТОВ «Тедіс-Україна».

Про це повідомив голова Антимонопольного комітету України Юрій Терентьєв, передають Наші гроші.

Антимонопольний комітет в грудні 2016 року наклав штраф в розмірі 431 млн грн на ТОВ «Тедіс Україна» через монополізацію ринку дистрибуції сигарет.

26 квітня генеральний прокурор Юрій Луценко повідомив, що «Тедіс Україна» виплатила штраф у розмірі 300 млн грн. З оприлюднених Луценко платіжних доручень відомо, що «Тедіс Україна» перераховував кошти зі своїх рахунків в «Ощадбанку» і в «Приватбанку».

При цьому з судового реєстру відомо, що напередодні заяви Луценка Генпрокуратура отримала судовий дозвіл на арешт щонайменше одного з рахунків «Тедіса», з якого нібито був перерахований штраф до бюджету.

Також жоден з офіційних учасників справи не повідомив, чому при штрафі у розмірі 431 млн грн генпрокурор повідомляв про перерахування 300 млн грн, і чому через два тижні після заяви Луценка в бюджет зараховано тільки 106 млн грн.

Як повідомлялося, на початку травняПечерський суд розблокував рахунки «Тедіс Україна» в «Приватбанку» і «Райффайзен Банк Аваль», а також зобов'язав повернути компанії вилучені зі складів в Запоріжжі і Сумах тютюнові вироби.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті