Moody's за 3 млрд євро купує постачальника корпоративних даних Bureau van Dijk

Moody's за 3 млрд євро купує постачальника корпоративних даних Bureau van Dijk

Купівля Bureau van Dijk почне позитивно позначатися на прибутку Moody's в 2019 році

Moody's Corp. купує нідерландську Bureau van Dijk, глобального постачальника корпоративної інформації та бізнес-аналітики, за 3 млрд євро. Згідно з оцінками Moody's, синергетичний ефект від операції складе близько $45 млн на рік до 2019 року і $80 млн до 2021 року. 

«Bureau van Dijk є швидкозростаючою компанією зі збору та поширення інформації, яка помістить Moody's в центр унікальної мережі глобальних даних в сфері ризик-аналітики», – впевнений президент та головний виконавчий директор Moody's Реймонд МакДеніел, передає «Інтерфакс».

Moody's планує профінансувати угоду за рахунок грошових коштів і розміщення нових боргових зобов'язань. Угода також вимагає схвалення регуляторів Євросоюзу і, як очікується, буде закрита в кінці ІІІ кварталу 2017 року.

Bureau van Dijk зі штаб-квартирою в Амстердамі займається збором і стандартизацією інформації, а також поширенням однієї з найширших корпоративних баз даних, що містить інформацію про більш ніж 220 млн компаній. У 2016 році її виручка склала $281 млн, EBITDA – $144 млн.

У прес-релізі Moody's наголошується, що за 30 років Bureau van Dijk створила партнерства з понад 160 незалежними постачальниками інформації, створивши таким чином платформу, яка забезпечує клієнтам доступ до даних для вирішення широкого кола ділових проблем.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло