Skyrizon з Китаю хоче інвестувати $250 млн у «Мотор Січ»

Skyrizon з Китаю хоче інвестувати $250 млн у «Мотор Січ»

Skyrizon разом з «Мотор Січ» планують будівництво заводу у КНР, де будуть виробляти та обслуговувати авіадвигуни за українськими технологіями

Skyrizon з КНР заявила про плани інвестувати $250 млн у модернізацію українських виробничих та проектних потужностей «Мотор Січі».

Про це повідомив перший віце-прем’єр Степан Кубів на своїй сторінці у Facebook.

«Компанія планує інвестувати $250 млн у модернізацію українських виробничих та проектних потужностей «Мотор Січ». Інша компанія цього ж інвестора, телекомунікаційна Xinwei – з 2016 року встановила 150 базових станцій, які забезпечили високошвидкісне інтернет-покриття Київської області. А до 2018-го компанія планує встановити ще 2300 базових станцій по усій Україні», – зазначив Кубів.

За його словами, китайська Skyrizon та українська «Мотор Січ» планують також побудувати завод у центральній частині Китаю в місті Чунцін, де будуть виробляти та обслуговувати авіадвигуни за українськими технологіями.

Перший віце-прем’єр-міністр наголосив, що інвестора цікавлять також інфраструктурні і агропромислові проекти. За його словами, інвестор бачить великі перспективи розвитку цих проектів в Україні.

Нагадаємо, українська делегація на чолі з Степаном Кубівим взяла участь у Діалозі високого рівня Форуму міжнародного співробітництва «Один пояс, один шлях», який проходить у Китаї, в місті Пекін. 15 травня відбулась зустріч з керівництвом Китайської корпорації ядерної промисловості (CNNC), під час якої учасники обговорили основні напрямки взаємовигідного співробітництва у сфері розвитку підприємств атомно-промислового комплексу України і КНР.

Зокрема, китайська сторона висловила зацікавленість у спільній реалізації інвестпроекту на базі споруджуваної шахти на Новокостянтинівському родовищі уранових руд та готова взяти участь в реалізації проекту будівництва на території України виробничих потужностей із виготовлення тепловиділяючих збірок для задоволення потреб українських АЕС.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло