Порошенко заблокував доступ до соцмереж «ВКонтакте» і «Одноклассники»

Порошенко заблокував доступ до соцмереж «ВКонтакте» і «Одноклассники»

У санкційному списку України – 1228 фізичних та 468 юридичних осіб

Порошенко заблокував доступ до соцмереж «ВКонтакте» і «Одноклассники»
Фото прес-центр Президента України

Президент Порошенко своїм указом ввів у дію рішення РНБО від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)».

Згідно з оприлюдненим на сайті глави держави указом від 15 травня 2017 року за №133/2017, до того ж визнаються такими, які втратили силу, п’ять аналогічних указів президента України, датованих 2015 і 2016 роками.

Санкційним списком передбачено, зокрема, блокування доступу до популярних соцмереж «ВКонтакте» і «Одноклассники». Крім цього, доступ заблоковано до сервісів «Яндекса».

Доступ до соцмереж заблокований в рамках обмежень, накладених на Mail.Ru Group. Провайдери мають заблокувати доступ і до самого сайту Mail.ru. Блоковані також будуть сайти антивірусних компаній «Лабораторія Касперського» і DrWeb.

«Увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)». Контроль за виконанням рішення РНБО, введеного в дію цим указом, покласти на Секретаря Ради національної безпеки і оборони України», – зазначено в указі.

У доданому до указу текстові рішення РНБО від 28 квітня йдеться, що «відповідно до статті 5 Закону про санкції Рада національної безпеки і оборони України  вирішила підтримати пропозиції щодо продовження і застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій), внесені Кабінетом Міністрів України (розпорядження від 26 квітня 2017 року №288-р), Службою безпеки України та Національним банком України».

Даний указ набирає чинності з дня його опублікування.

Користувачі Facebook активно відреагували на новину.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло