США не збираються знімати санкції з Росії

США не збираються знімати санкції з Росії

На зустрічі міністра закордонних справ України Павла Клімкіна з секретарем Держдепу США Рексом Тіллерсоном сторони домовилися розпочати підготовку зустрічі двох президентів - Дональда Трампа та Петра Порошенка

Секретар Держдепартаменту Рекс Тіллерсон на зустрічі з міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним підтвердив серйозну підтримку Сполученими Штатами України.

«Введені США санкції відносно Російської Федерації будуть зберігати силу до виконання нею Мінських угод і деокупації Криму», – заявив на брифінгу у Вашингтоні речник Держдепартаменту США Марк Тонер, коментуючи результати цієї зустрічі.

«Політики говорили про зусилля у проведенні реформ, які реалізує український уряд. І, безсумнівно, секретар Тіллерсон знову підтвердив рішучу прихильність США до України і нашу готовність добиватися того, щоб всі сторони виконали свої Мінські зобов'язання, і, в тому числі, Росія», – зазначив Тонер.

В ході зустрічі Клімкін також наголосив на вагомій ролі США в процесі реформ в Україні та подякував Тіллерсону за підтримку і солідарність. Крім того, сторони домовилися розпочати підготовку зустрічі президентів США і України Дональда Трампа та Петра Порошенка.

Як повідомлялося, міністр закордонних справ України Павло Клімкін у понеділок, 6 березня, прибув з офіційним візитом до Вашингтона.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло