Виконавча служба України відкрила провадження щодо стягнення штрафу АМКУ з «Газпрому» і арешту його майна

Виконавча служба України відкрила провадження щодо стягнення штрафу АМКУ з «Газпрому» і арешту його майна

Про це повідомив представник комітету Михайло Новицький

Державна виконавча служба України відкрила провадження щодо стягнення штрафу Антимонопольного комітету в розмірі 172 млрд грн з «Газпрому» і арешту його майна на території країни.

Про це повідомив представник комітету Михайло Новицький журналістам, передає «Інтерфакс».

«Надійшли на адресу комітету вже ухвали про відкриття провадження [виконавчого] і про арешт майна. Там майна, звичайно, не буде на таку велику суму, тому керівництво комітету розглядає можливість стягнення коштів іншим шляхом», – пояснив Новицький.

Нагадаємо, АМКУ 11 квітня направив до Державної виконавчої служби заяву про відкриття виконавчого провадження щодо примусового стягнення з «Газпрому» 172 млрд грн, які Господарський суд Києва 17 березня 2017 року постановив стягнути з російської компанії на підставі судового рішення, що набуло законної сили.

Антимонопольний комітет 25 січня 2016 року прийняв рішення оштрафувати «Газпром» на 85,966 млрд грн за «порушення економічної конкуренції у вигляді бездіяльності, яке полягало у неприйнятті заходів щодо забезпечення отримання послуги з транзиту природного газу по магістральних трубопроводах через територію України на обґрунтованих умовах і було б неможливим за умов існування значної конкуренції на ринку».

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло