Економічний комітет уряду затвердив умови приватизації Первомайської ГЕС

Економічний комітет уряду затвердив умови приватизації Первомайської ГЕС

Продаж цієї гідроелектростанції може стати першим кроком до відновлення приватизації в Україні

Комітет з питань економічної, фінансової та правової політики, розвитку паливно-енергетичного комплексу, інфраструктури, оборонної та правоохоронної діяльності Кабміну підтримав пропозиції Фонду держмайна і затвердив умови продажу єдиного майнового комплексу Первомайської гідроелектростанції.

Проект відповідного урядового розпорядження, підкреслює прес-служба ФДМ, включає умови продажу Первомайської ГЕС на конкурсі з відкритістю пропонування ціни за принципом аукціону.

Керівник ФДМ Дмитро Парфененко зазначив, що Фонд повністю та максимально якісно підготував Первомайської ГЕС до продажу, і готовий провести прозорий відкритий конкурс відразу, як розпорядження щодо його умов затвердить уряд.

«Фонд зацікавлений в ефективній приватизації і цього, і всіх інших підприємств, оскільки це забезпечить приплив інвестицій на них, модернізацію потужностей і додаткові кошті до держбюджету, – підкреслив Дмитро Парфененко. – Продаж Первомайської ГЕС може стати першим великим продажем цього року, який відкриє шлях до відновлення приватизації в країні».

Глава ФДМУ висловив надію, що урядове рішення буде прийнято найближчим часом і закликав всіх зацікавлених інвесторів взяти участь в конкурсі.

Нагадаємо, Кабінет міністрів на засіданні 11 травня продовжив термін дії надзвичайних заходів на ринку електричної енергії, введених три місяці тому, ще на місяць.

Міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик зазначив, що введення надзвичайних заходів дозволило заощадити 1,7 млн тонн вугілля і збільшити його запаси на складах до 2,2 млн тонн, що відповідає рівню запасів восени 2016 року – перед початком опалювального сезону.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло