Україна не окупила витрати на «Євробачення»
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Україна не окупила витрати на «Євробачення»

Від «Євробачення» виграли лише готелі та хостели

Україна не окупила витрати на 	«Євробачення»
Фото УНIАН

Україні не вдалося окупити витрати на проведення «Євробачення», яке принесло бізнесу близько 500 млн грн доходів, повідомив директор Департаменту туризму Київської адміністрації Антон Тараненко.Про це повідомляє ЛігаБізнесІнформ.

На підготовку до шоу Україна витратила більше: 455 млн грн було виділено з держбюджету, ще 200 млн – з бюджету Києва. До кошторису витрат увійшли 250 млн грн на підготовку дорожньої інфраструктури столиці.

Більше за інших від проведення «Євробачення» виграли готелі та хостели, які були заповнені приблизно на 80%.

За даними Київської держадміністрації, на «Євробачення» приїхало близько 60 000 туристів, з них близько 20 000 іноземців. Зарубіжні гості в середньому витрачали в столиці 150 євро на день і за чотири дні залишили в Києві близько 12 млн євро (360 млн грн). Внутрішні туристи залишали в місті приблизно по 800 грн на день і за ті ж чотири дні принесли Києву 128 млн грн.

Отримати надприбутки не вдалося і власникам ресторанів. Заклади на Хрещатику і біля станції метро Лівобережна зафіксували падіння відвідуваності приблизно на 20%.

Зростання пасажиропотоку в Борисполі виявився лише трохи вищим, ніж у звичайні дні. В період проведення Євробачення у головний аеропорт України щодня прилітало 27 000-28 000 пасажирів, розповідає генеральний директор аеропорту Павло Рябікін. Ця цифра лише на 2000-3000 перевищує середньостатистичний показник.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло