Захворіло у світі
160,343,184
Померло у світі
3,331,844
Вилікувалось у світі
138,122,966
Захворіло в Україні
2,129,073
Померло в Україні
46,987
Вилікувалось в Україні
1,797,136
Канада розширить санкції проти Росії

Канада розширить санкції проти Росії

Країна засуджує порушення прав людини за кордоном та корупцію

Канадський уряд підтримає закон, що дозволяє країні вводити санкції проти порушників прав людини за кордоном. Про це повідомляє Bloomberg.

Міністр закордонних справ Христя Фріланд оголосила в середу, що уряд підтримає запропонований канадський законопроект, названий на честь російського юриста Сергія Магнітського, чий арешт і смерть у в’язниці привернули міжнародну увагу. Уряд Великобританії підтримав подібний закон на початку цього року.

Уряд схвалює розширення санкцій, «що включають випадки грубих порушень прав людини та корупцію за кордоном», – сказала Фріланд у середу в Палаті громад. «У Канаді і в усьому світі питання про санкції у сфері прав людини і справа Магнітського викликали великий інтерес, і це правильно».

Фріланд є етнічною українкою і затятим критиком Володимира Путіна. На даний час їй заборонено в’їзд до РФ.

Магнітський працював адвокатом у компанії Hermitage Capital Management, помер у 2009 році у московській в’язниці після того, як звинуватив чиновників в ухиленні від сплати податків на суму в $230 млн.

Закон було ухвалено Сенатом Канади минулого місяця, і зараз очікує своєї долі у Палаті громад, де правляча більшість його гарантовано прийме. Фріланд зазначила, що уряд  має декілька технічних поправок.

Нагадаємо, конгрес США проголосував за додаткові санкції проти Росії за підтримку режиму Башара Асада.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті