Скільки грошей потрібно для подорожі по ЄС: інфокарта країн Європи

Скільки грошей потрібно для подорожі по ЄС: інфокарта країн Європи

В’їзд платний: турист повинен мати з собою певну суму коштів

Скільки грошей потрібно для подорожі по ЄС: інфокарта країн Європи

Туристичний портал travel.europewb створив інформативну карту, на якій одразу можна побачити, яку мінімальну суму коштів потрібно з собою мати для вїзду в ту чи іншу країну Європи.

Тут також є інформація про документи, які можуть слугувати підтвердженням наявності засобів для існування.

Країни, про які завантажена ця інформація, виділені яскравим зеленим кольором, і позначені написами українською мовою.

Щоб дізнатися базову суму необхідних коштів для країни, потрібно клацнути на країну або на її назву на карті і перейти за посиланням для детальнішої інформації.

Наприклад, якщо іноземець в’їжджає на територію Польщі на період, який не перевищує трьох днів, він повинен мати щонайменше 300 польських злотих (71 євро) для покриття витрат на проживання, харчування, проїзд і повернення до своєї країни.

А щоб відвідати Францію, з собою потрібно мати мінімум 120 євро, у Швеції і Данії ця сума складе 47 євро на день (на добу), а щоб в’їхати в Нідерданди – приготуйте 39 євро на кожен день свого перебування в цій країні. В Іспанію вас не пустять, якщо у вас не буде з собою мінімум 637 євро незалежно від кількості днів візиту.

Карта буде оновлюватися, і незабаром з’явиться інформація про ті країни, про які на сьогодні деталей ще немає – такі як Румунія, Молдова, Сербія, Хорватія.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло