«Дочці» ВЕБа зробили нову пропозицію

«Дочці» ВЕБа зробили нову пропозицію

На покупку Промінвестбанку претендує олігарх Олександр Ярославський

«Дочці» ВЕБа зробили нову пропозицію
Олександр Ярославський
Фото Дмитро Стойков для Forbes Україна

Внэшекономбанк визначився з фінальними кандидатами на придбання української «дочки». 18 травня наглядовій раді були представлені пропозиції двох претендентів. До вже відомої групи інвесторів (девелопера Павла Фукса і депутата Максима Микитася) додався новий кандидат – власник групи DCH Олександр Ярославський. Принципове значення при виборі покупця буде мати швидкість проходження узгодження угоди Нацбанком України.

Про те, що на засіданні наглядової ради Внэшекономбанку обговорювався продаж українського Промінвестбанку, розповіли «Комерсанту» два джерела у держкорпорації.

«Наглядова рада була проінформована про кандидатів на покупку української «дочки» ВЕБа», – повідомив пресу один зі співрозмовників.

Нагадаємо, про те, що два громадянина України, фізичні особи, у квітні подали до Національного банку пакети документів для погодження набуття прямого істотної участі в Промінвестбанк, доповіла прес-служба НБУ.

«Крім уже відомої пропозиції від групи інвесторів, девелопера Павла Фукса і народного депутата Максима Микитася, був названий і інший кандидат – власник групи DCH український олігарх Олександр Ярославський», – розповіло інше джерело російських журналістів.

За інформацією джерел, Ярославський зробив пропозицію ВЕБу щодо придбання ПІБ наприкінці минулого тижня.

Глава Внэшекономбанку Сергій Горьков, коментуючи за підсумками засідання продаж ПІБу, не став називати кандидатів. «Зараз відповідь за НБУ, будемо чекати», – сказав він.

Ярославський підтвердив пресі, що направив Внэшекономбанку пропозицію про придбання Промінвестбанку, втім, не розкривши деталей.

«Я давно цікавлюся придбанням банківських активів, – пояснив Ярославский. – Зокрема, вів переговори з Ощадбанком про покупку його української «дочки», підписав угоду про наміри, провів due diligence. Однак продавець в результаті відмовився від угоди».

Після цього, за словами Ярославського, він почав розглядати інші банківські активи в Україні для інвестицій і зупинився на ПІБ. Бізнесмен підкреслив виданню, що ще не подавав до Нацбанку заявку на покупку ПІБу, оскільки поки не має згоди продавця на угоду.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло