Facebook і Google+ розростаються в Україні шаленими темпами за останні два дні

Facebook і Google+ розростаються в Україні шаленими темпами за останні два дні

Населення України масово реєструється в інших соцмережах

Facebook і Google+ розростаються в Україні шаленими темпами за останні два дні
інфографіка KANTAR TNS CMeter

Соціальні мережі Facebook і Google+ на другий день після оголошення про блокування російських ресурсів збільшили денне охоплення відповідно на 37 і 85% порівняно з показниками минулого тижня, повідомляє портал «Компьютерное обозрение «.

Денне охоплення українських ресурсів ukr.net, i.ua та meta.ua за 17 травня порівняно з показниками минулого тижня також зросло на 32, 35 і 36% відповідно.

«Цікавим також є регіональний розподіл такого приросту. Найбільше аудиторія Facebook росте на сході України через те, що там з самого початку показники були нижчими, ніж в інших регіонах. Подібна ситуація і з Ukr.net. Швидше за все на нововведення реагують користувачі у віці 14–20 років: вони дають найбільший приріст в аудиторії Facebook. Поки що ця категорія користувачів обійшла увагою Ukr.net», – наголошується в дослідженні.

Згідно з ним, продовжує бити рекорди охоплення браузер Opera.com, який дозволяє отримувати доступ до сервісу в разі його блокування з боку провайдерів.

Як повідомлялося, президент Порошенко своїм указом увів у дію рішення РНБО від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)». Санкційним списком передбачено, зокрема, блокування доступу до популярних соцмереж «ВКонтакте» і «Одноклассники». Крім цього, доступ заблоковано до сервісів «Яндекса» та Mail.ru.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті