У США зафіксували рекордне падіння рейтингу Трампа

У США зафіксували рекордне падіння рейтингу Трампа

55% опитаних американців оцінили роботу американського президента негативно

У США зафіксували рекордне падіння рейтингу Трампа
Фото: pixabay.com

Рівень схвалення діяльності президента США Дональда Трампа серед американців опустився до рекордно низького. На думку експертів, падіння рейтингу Трампа пов'язане зі скандальними публікаціями у пресі на минулому тижні.

Про це свідчить дослідження соціологічної служби Ipsos спільно з агентством Reuters.

Згідно з даними соцопитування, яке проводилося 12-16 травня 2017 року, діяльність Дональда Трампа на посаді президента схвалили лишень 39% респондентів. Близько 6% респондентів не змогли оцінити роботу глави США Негативно оцінили роботу Трампа 55% американців.

У висновках опитування пояснюється, що у ньому взяли участь 801 демократ, 630 республіканців і 251 незалежний респондент старше 18 років.

З числа демократів діяльність Трампа схвалили 14%, і 84% висловилися проти. 77% прихильників республіканської партії позитивно оцінили роботу Трампа, а 22% ним незадоволені. Незалежні голоси розподілилися не на користь чинного президента: за – 29%, проти висловилися 62%.

Як випливає з опитування, найважливішими проблемами, які стоять перед США, американці назвали охорону здоров'я (21%), тероризм (13%), економічну ситуацію в цілому (12%), інші проблеми (11%).

Проблеми імміграції не увійшли до п'ятірки найважливіших: їх назвали головними тільки 4% демократів, 12% республіканців і 8% незалежних респондентів. Водночас у тому, що країна рухається у правильному напрямку, впевнені 53% республіканців. А от 78% демократів впевнені, що діючий уряд США обрав неправильний напрям розвитку країни, 60% незалежних опитуваних також незадоволені обраним курсом.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті